Mistrzynie województwa podkarpackiego "Piłkarska Kadra Czeka". VII miejsce w finale ogólnopolskim.

W dniu 1 września 2006r. w Urzędzie Gminy Medyka odbyło się spotkanie przedstawicieli władz powiatu i gminy z drużyną dziewcząt biorących udział
w turnieju "Piłkarska Kadra Czeka". Rozmiar: 20011 bajtów W spotkaniu zorganizowanym przez Wójta Gminy Medyka uczestniczyli :

Dziewczęca drużyna zdobyła tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO, w ogólnopolskim finale "Piłkarska kadra czeka" zajęła 7 miejsce. Za swoje osiągnięcia drużyna otrzymała puchary a indywidualnie dziewczęta zostały odznaczone i uhonorowane medalami i dyplomami ,które wręczał STAROSTA PRZEMYSKI p.Stanisław Bajda, PREZES Podkarpackiego Zrzeszenia LZS p.Józef Krzywonos i Wójt Gminy Medyka p.Wojciech Kulaszka. Na zakończenie , kapitan zespołu Włoch Agnieszka wręczyła Wójtowi Gminy Medyka pamiątkowe zdjęcie , na którym znajduje się mistrzowska drużyna. Spotkanie odbyło się w miłej koleżeńskiej atmosferze

Rozmiar: 20493 bajtów